Waarom je kindje de cake smash fotoshoot zou moeten doen
In de kinderfilm Matilda (naar het boek van Roald Dahl) is er een scene, waarin het dikke jongetje als straf een MEGA grote chocoladetaart moet opeten van de gemene lerares mevr. Bulstronk. Terwijl ik weet dat het een straf was voor de jongen (50 kilo chocolade is voor niemand goed), toch was dat mijn favoriete scene en wilde ik vroeger dat jongetje zijn. Mega. Taart. Met mijn handen eten, zoveeeel als ik zou willen. Yep! Nu heb je bij de cake smash fotoshoot geen evil mevr. Bulstronk, en ook geen 50 kilo chocolade. Maar wel een kind, taart en geen regels. Soort van het beste van mijn jeugdherinnering uit de film!
Bij de cake smash fotoshoot nemen we de tijd om super grappige en lieve foto’s te maken van jullie kindje met een zelf meegenomen taart of cake. De foto’s die hieruit komen zijn gewoon heel cute en creatief. Je kunt ze gebruiken voor uitnodigingen voor bijvoorbeeld de 1e verjaard van je kind, maar de mooiste foto staat ook super leuk als poster in huis aan de muur. Niet alles hoeft zo serieus te zijn toch?
Wat krijg je
Een fotoshoot op maat waarin ik je enthousiast van begin tot eind begeleid. Eigen input? Altijd welkom. Totaal blanco? Prima, ik heb meer dan genoeg ideeën in mijn hoofd. Je neemt bij deze fotoshoot zelf een taart (of muffin/cupcake) mee naar de shoot. Na afloop van de fotoshoot kies je thuis met behulp van een online fotoalbum je favoriete foto’s uit. Deze zal ik met zorg nabewerken en uiteindelijk ga je dus naar huis met een aantal creatieve, mooie, toffe, spontane, professionele foto’s aangepast op jullie wensen
Hoe gaat de cake smash fotoshoot in z’n werk
Het verloop van de fotoshoot zelf: Eerst nemen we samen de tijd om elkaar een beetje te leren kennen. We bespreken het verloop van de fotoshoot en kijken welke richting jullie op willen met de foto’s. Misschien hebben jullie een moodboard op bijv. Pinterest gemaakt om wat inspiratiefoto’s te laten zien, anders bespreken we eventuele wensen aan de hand van de voorbeeldfoto’s op de site en info die ik uit jullie trek 🙂 Ik geef nog wat praktische info en zodra de koffie/thee op is gaan we van start!
Dan het daadwerkelijke fotograferen van de ‘Cake smash fotoshoot’. Ik zal tijdens deze shoot duidelijke instructies geven, net als bij de andere shoots met kleine kinderen is geduld en spelenderwijs de shoot ingaan wel heel belangrijk. Af en toe vinden kindjes de taart nog wat viezig aan de handjes voelen in het begin, in dat geval laten we hem of haar stapje voor stap wennen aan de structuur en nemen we de tijd! Soms komen mensen zelf al met bepaalde poses of ideeën, don’t hold back en vertel! Eigen input is alleen maar leuk.
Tijdens de shoot wordt bij de meeste shoots ook nog van outfit gewisseld (kijk bij de samenvatting hieronder hoeveel kleding je bij deze shoot mee moet nemen). Hierin kun je het zo simpel of bont maken als je zelf wilt. De verschillende outfits zorgen voor variatie en zetten een bepaalde stijl neer, dat heb je dus zelf in de hand met de outfits die je meeneemt.
Na de cake smash fotoshoot bekijken jullie de onbewerkte foto’s thuis m.b.v. een privé online-fotoalbum. Jullie kiezen dan het per fotoshoot afgesproken aantal foto’s uit, deze zullen naar wens nabewerkt worden. Willen jullie extra foto’s laten bewerken en ontvangen? Geen probleem, er kunnen altijd extra foto’s worden besteld en bewerkt.
Fijn voor jullie: Al het contact voorafgaand aan de fotoshoot zelf zal via mij (de fotograaf) verlopen. Dus geen klantenservice medewerker of derde persoon. Jullie weten daardoor zeker dat vragen zo specifiek en duidelijk mogelijk zullen worden behandeld. Gevolgen daarvan zijn: duidelijke communicatie/je weet zeker dat je wensen direct aansluiten op de shoot zelf.
Ben je er al zeker van dat je de shoot wilt doen? Dan hoef je niet verder te lezen en kun je nu meteen reserveren.
De kracht van een goede nabewerking
Bijna álle foto’s… of eigenlijk: álle foto’s die je in bladen tegenkomt worden met zorg (meestal dan, op wat photoshopfails na) bewerkt. Je kunt een foto bewerken in alle maten en kleuren, zo subtiel of zo extreem als je zelf maar wilt. Ik zal jullie geen ‘over the top’ make-over geven, maar het bewerken van een foto is ook veel meer dan dat. De bewerking is een belangrijk en tijdrovend onderdeel van het fotograferen. Een aantal zaken waar ik bij de bewerking rekening mee houd:
- Verzachten van oneffenheden (denk aan: donkere kringen, plekjes-vlekjes-krasjes)
- Kadreren van de foto (inzoomen/roteren)
- Kleurbalans (die sfeer die je wilt neerzetten met een foto kan per foto verschillen, hier wordt dus ook per foto naar gekeken naar de beste bewerking voor het beste resultaat)
- Al die kleine dingetjes: Anders kan ik het niet zeggen. Er zijn een héle hoop kleine dingetjes die bij elkaar toch wel veel werk zijn. Bijv: ogen oplichten, achtergrond egaliseren, toffe effecten toepassen, experimenteren met stijl/creativiteit etc.
- Wensen op maat. Dat wil zeggen: Als je iets specifieks in gedachten hebt: laat het weten. Ik zal dan kijken wat er mogelijk is!
De uiteindelijke resultaten zullen na ca 10 werkdagen digitaal in origineel formaat naar jullie worden toegestuurd. Hebben jullie de foto’s sneller nodig, dan is het mogelijk om voor een spoedbewerking te gaan. Voor 19,50 euro zullen jullie foto’s dan supersnel nabewerkt worden en al binnen 2 werkdagen worden verzonden.
Ik bewaar alle gemaakte foto’s van de shoot 8 weken, hierna worden ze verwijderd. Mochten jullie na ontvangst van de foto’s méér foto’s willen laten nabewerken of moet ik nog wat kleine dingetjes aanpassen aan de ontvangen foto’s, laat dit tot 7 weken na de shoot weten.
Wat kost het?
Veel info gelezen, maar wat kost het nou eigenlijk? Bij dezen alle niet geheel onbelangrijke info die met je portemonnee te maken heeft:
De prijs die bovenaan bij het product genoemd wordt geldt op alle werkdagen.
Wil je de shoot verlengen? Dat kan voor 29,50 euro per half uur.
Wil je op een weekenddag komen? Dat kan ook, je betaalt dan 30% weekendtoeslag.
Het laten bewerken van extra foto’s is mogelijk voor 24,50 euro per 4 foto’s.
Bij fotoshoots op locatie kunnen extra reiskosten worden gerekend, als je me even laat weten waar ik moet zijn bereken ik de kosten!
De taart zit niet bij de shoot inbegrepen, deze neem je zelf mee!
Samenvatting
- 1 uur studiotijd
- Je kunt de studiotijd verlengen voor 29,50 per half uur
- Je mag 1 outfit meenemen
- Inclusief 8 nabewerkte foto’s
- Je kunt extra foto’s laten nabewerken voor 24,50 per 4 foto’s
- Je ontvangt de bewerkte foto’s digitaal in origineel formaat (in kleur én gratis kopie in zwart/wit!)
Kim –
Heb 2 shoots ( familie & social media ) gehad bij Milou en beide keren als zeer prettig ervaren.
Ondanks het idee te hebben dat ikzelf niet blijf plakken, zijn er toch een paar mooie foto’s uitgekomen.
Ik ga in de toekomst zeker nogmaals gebruik maken van haar talenten!
Bedankt Milou!
Esther –
Mooie foto’s. Fotograaf denkt mee, adviseert en stelt je op je gemak. prijs-kwaliteit is heel goed. Setting is heel relaxt. Kom zeker terug voor een volgende fotosessie!
noah –
Fijne begeleiding en mooi resultaat
Bianca Leemans –
Profesonele gedaan en het was leuk , je voel op je gemakt
Lieke van Buuren –
Het was super leuk! we hadden zelf veel te zeggen over de foto’s en er zijn hele mooie plaatjes uitgekomen. Het was super gezellig!
Esther Verberne –
Het was een hele leuke ervaring. Milou stelt je echt op je gemak en praat je door de hele shoot heen. de foto’s zijn van hele goede kwaliteit en ze houd goed rekening met je wensen. Al met al een hele mooie ervaring.
Loes –
Bijzonder hoe Milou in korte tijd, mijn dochtertje van 1,5 op haar gemak laat voelen in de studio. We hebben daardoor in een zeer ontspannen sfeer veel plezier gehad samen! Milou luister goed naar je wensen en denkt graag mee. Ik ben erg onder de indruk van haar sensitiviteit en professionaliteit, maar vooral heel blij met een fantastisch mooi resultaat!
Mark –
Super leuk! We hebben een vrij grote hond maar eigenlijk al vanaf het begin klikte het. Milou was super leuk met onze Sem en liet hem ook zijn gang gaan. Wat heeft geleid tot super leuke fotos waar we heel blij mee zijn. Ook het contact met ons verliep heel goed. Leuke ontvangst, even bekeken wat we wilde met de shoot en daarna aan de slag. Kortom, een hele leuke ervaring en een aanrader.
H. –
Wij zijn erg tevreden over de foto’s.
De fotoshoot is gemaakt in een ontspannen sfeer, wat je in de foto’s terug ziet.
prijs is heel reeël.
Chantal –
Milou, dankjewel voor de fijne profielfoto shoot.
Als iemand voor wie op de foto gaan echt een noodzakelijk kwaad is, was en ben ik heel blij met je aanpak. Je wist er dan ook een ontspannen en leuke sessie van te maken. Ik ben erg blij met mijn foto’s.
Johan –
Zeer mooie en professionele profielfoto’s geschoten in een erg prettige en onspannen sfeer! Ik ben erg blij met het resultaat!! Bedankt Milou!
Caroline –
De shoot was al heel leuk om te doen met mijn puppy en de foto’s zijn prachtig geworden.
Joep –
Hallo Milou ik vond de fotoshoot vlot gaan en je hebt de foto’s lekker snel geleverd. Leuk om met je te praten 🙂 😉
Ik ben heel tevreden en hoop nog eens een shoot in de buitenlucht met je te plannen. Groetjes
Celine –
Deze vrouw is een top fotograaf! Binnen enkele minuten waren mijn zenuwen totaal verdwenen en leek alles vanzelf te gaan. Ook super fijn dat ik mijn eigen inbreng had tijdens de shoot. En het resultaat is werkelijk geweldig!! Ik heb nog nooit zo’n mooie en gave foto’s gehad!
Edina van der Nat –
Hele leuke ervaring bij de shoot en super mooie foto’s van ons gezin. We zijn heel erg blij mee. Bedankt Milou!
Marc –
Leuke sessie in een heel ongedwongen sfeer.
Harma –
Wij hebben een newborn shoot gedaan met onze dochter van 2 weken. Best spannend met zo’n kleintje, maar Milou is goed in haar vak en wist ons goed op ons gemak te stellen. Ze heeft erg mooie foto’s gemaakt, we zijn er heel erg blij mee, aanrader!
Katy Dupont –
Wat een leuke ervaring! Ik was een beetje zenuwachtig maar Milou gaf me meteen een gerust gevoel. Ze geeft je goede tips bij het poseren zodat je je niet ongemakkelijk voelt. Een gezellige meid die weet wat ze doet.
De foto’s zijn dan ook heel mooi geworden en ben er super blij mee.
Een echte aanrader!!!
Anneloes –
Fijne ontvangst, er werd lekker snel doorgewerkt, eigenlijk geen tijd om na te denken. Ideaal, als je het niet zo prettig vindt om te poseren. Ik had de foto’s erg snel binnen, top service
Daisy –
👍toppie was een leuke ervaring en zeer goede begeleiding
Suzan –
Super leuke shoot gehad! Milou is erg goed in wat ze doet, wij hebben de shoot gehad met onze hond( pitbull/ stafford) milou hielp ons super goed en ook was ze niet bang van onze hond en wist ze hem perfect op de foto te zetten!
Super bedankt milou!!
Gwendolina –
Geweldige ervaring, goede aanwijzigingen, mooie foto’s…
Martina –
Mooie en goede kwaliteit foto’s. je merkt de ervaring en kunde voor het fotograferen van mooie portretten van het gezin.
Baukje –
Super leuke photoshoot gehad!! De foto’s zijn ook erg mooi geworden.
Heel erg bedankt!
Frans –
Goede begeleiding, ik was te laat door file en daar werd flexibel mee om gegaan en uiteraard bevallen de foto’s goed!
Daniëlle –
We hebben laatst de newborn shoot gedaan. Milou was heel relaxed en wist hele vele leuke poses om te proberen. Ook voor onze kleine was ze erf geduldig. We zijn enorm blij met het mooie resultaat!
Wilke –
Super leuke ervaring en een top fotografe. Ze luistert goed naar je wensen en het resultaat is er ook naar.
Eindelijk een mooie foto voor ik mijn CV, dankzij deze professionele fotografe.
Zeker een aanrader!!!
Charlotte –
Milou is een superleuke meid die van aanpakken weet, snel is en weet waar ze over praat!
Iris –
Het valt niet mee om een baby te fotograferen; ze zijn beweeglijk, trekken gekke bekjes en huilen soms tijdens de shoot. Milou was erg geduldig met ons mannetje tijdens deze momenten, zelfs toen we hem tussendoor moesten voeden. Daarbij zijn de foto’s erg leuk geworden. Dankjewel!
Laura –
Foto’s zijn erg leuk geworden!
Sabrina –
Heel leuk om te doen, professioneel en het zijn hele mooie foto’s geworden!
Lobke –
In het voorjaar 2019 voor de tweede keer een fotoshoot gedaan bij Photosessions. Milou stelde me op mijn gemak tijdens de shoot en ik ben super blij met het resultaat!! Zeker een aanrader
gerrit van komen –
prettige sfeer en aardige jongedame die weet wat ze doet,een aanrader.
Claudia –
Milou is een professionele toegankelijke fotograaf! Denkt mee en samen hebben we er iets moois van gemaakt!
Fotoshoot 45 min. voor mijn startende onderneming. Ik raad het iedereen aan. En absoluut een zeer goede prijs/kwaliteit verhouding.
Lies –
Super fijne fotografe. Helpt je door de sessie heen, stelt je op je gemak en vertelt je wat je moet doen qua poses, houding, mimiek, etc. Stemt wensen goed af. Erg prettig samenwerken!
Dirk –
Waar een camera mij normaal zo op een lopen zet dat ik een marathon in een nieuw weredrecord kan afronden, wist Milou mij te ontspannen en zelfs oprecht lachend op de foto te zetten. Milou bedankt, je bent een topper!
Laura –
Een hele leuke ervaring. Milou is attent en maakt gewoon mooie foto’s. Wij kwamen met 4 kinderen, waarvan 2 kleine die het al snel een beetje zat waren. Maar ze was geduldig en had slimme ideeën wat accessoires om ze af te leiden en zo hebben we toch meer mooie foto’s kunnen maken. Prima!
Michelle –
Zeer leuke ervaring met de juiste hulp tot het maken van de soort foto’s welke je wenst! Gezellig en losse shoot! Of het in lingerie is of in kleding je voelt je snel op je gemak 😊
Frank –
Via Google afbeeldingen mooie profielfoto’s gevonden, zo kwam ik bij Photosessions. Het gehele proces van afspraak maken, de foto shoot en de te downloaden foto’s ging perfect. Een erg leuke ervaring was de shoot zelf. Milou stelt je snel op je gemak en met de nodige ontspanning en plezier is de shoot weer zo voorbij. Een echte aanrader!.
Kim –
Super toffe shoot gehad!
Ze stelt je echt op je gemak en luistert goed en geeft duidelijke instructies
Zeker een aanrader
Karin –
Echt een aanrader. Ik ben helemaal geen type om op de foto te gaan, maar Milou stelde me direct op mijn gemak en begreep meteen wat ik wilde. In een paar minuten was ik al klaar en ik ben super blij met het resultaat! Dank Milou!!
Nancy –
Een hele leuke newbornshoot gehad met als resultaat super mooie foto’s. Diverse keuzes voor achtergrond waardoor je een bepaalde stijl foto’s krijgt. Ook diverse attributen die je kan gebruiken voor de foto’s. Er word goed naar je wensen geluisterd. Heb je zelf even geen inspiratie dan heeft de fotograaf voldoende voorbeelden en ideeën.
Stefan –
Fijne shoot gehad, gezien mijn vriendin bloot ging was het erg fijn dat de fotografe open was en je op je gemak stelde. Het resultaat is schitterend!
Kenneth –
Professionele foto shoot gehad in een professionele ruime studio. Milou werkt zeer relaxed en professioneel. De sfeer is zeer gemoedelijk. De begeleiding tijdens de shoot voor verschillende poses is perfect, voor een optimaal resultaat. Resultaten zijn snel klaar en makkelijk te bekijken en bestellen. Ik zou Milou zeker aanraden bij iedereen die professionele foto’s nodig heeft. Mvg, Kenneth
Vera –
Een super leuke, gezellig, maar vooral professionele fotoshoot gehad van Milou.
Ze stelt je heerlijk op je gemak en legt alles duidelijk uit.
Tijdens het fotograferen helpt ze je met hoe je het best kunt poseren en dat alles resulteert in mooie, professionele foto’s.
Tjiske&Jordy –
Wij hebben zowel de zwangerschap fotoshoot als de baby/family shoot bij Milou gedaan. Beide keren enorm op ons gemak gevoeld. Met de baby erbij wist Milou ons alle 3 enorm te animeren, ondanks maar 1 uur slaap haha.
Milou, je bent een top fotograaf op dit gebied, hartelijk dank.
corina –
Een hele gezellige en ontspannen fotoshoot met 2 volwassenen en 2 kinderen van 4 en 6 jaar.
Het ging super goed.
Eindresultaat hele leuke spontane en mooie foto’s.
Dank je wel milou!
Corina vossen
Whitney Vankan –
milou neemt echt de tijd voor iedereen, en heeft veel geduld met de kids.
ik heb er 1 van 4 maanden, en 1 van 5 jaar oud. daar heb je nogal wat geduld voor nodig om ze leuk op de foto te zetten.
ook zijn de foto’s erg speels en niet standaard. ben ontzettend blij met het resultaat!
zeker een aanrader!
Ellen Verstrepen –
We hebben een heel fijne, ontspannen fotoshoot van 1.5 uur gehad. Milou stelde ons heel snel op ons gemak door met ons te praten over dagdagelijkse dingen. Zo leerde ze ons kennen, en dit heeft ze perfect op foto weten vast te leggen.
Ivana –
Heel profesionel en leuke werkatmosfeer
Ik was 100 % tevreden.