Voor koppels die hun verbinding op een unieke manier willen vastleggen
In een rustige en volledig discrete setting begeleid ik jullie stap voor stap, zodat jullie je comfortabel voelen en volledig jezelf kunnen zijn. Geen geforceerde poses, maar echte momenten die de unieke dynamiek tussen jullie vastleggen.
Het resultaat: stijlvolle, artistieke beelden die niet alleen laten zien hoe jullie eruitzien, maar vooral hoe het voelt om samen te zijn.
Jullie privacy staat altijd voorop: Intieme fotografie vraagt om vertrouwen. Daarom worden beelden nooit gedeeld zonder expliciete toestemming en vindt elke sessie plaats in een veilige, respectvolle omgeving. Alles is erop gericht dat jullie je vrij voelen om volledig jezelf te zijn — zonder zorgen, zonder druk.
Wat deze ervaring anders maakt:
Dit is geen standaard fotoshoot, maar een zorgvuldig begeleide ervaring waarin verbinding centraal staat. Vanaf de eerste voorbereiding tot de uiteindelijke beelden worden jullie persoonlijk ondersteund, zodat jullie jullie kunnen richten op elkaar.
Voor veel koppels is deze ervaring meer dan een fotosessie — het is een investering in een tastbare herinnering aan een bijzondere fase in hun relatie.
Voor wie is deze shoot bedoeld?
Voor koppels die bewust kiezen voor kwaliteit.
Voor wie intimiteit niet schreeuwerig hoeft te zijn om voelbaar te worden.
Voor wie beelden wil die over tien jaar nog steeds dezelfde emotie oproepen.
Jullie hoeven geen ervaring te hebben voor de camera. De meeste koppels die ik fotografeer staan er zelfs voor het eerst samen op deze manier. Met rustige aanwijzingen en oog voor jullie grenzen zorg ik ervoor dat de shoot natuurlijk aanvoelt en oprecht blijft.
Het eindresultaat bestaat uit stijlvolle, artistieke beelden die niet alleen laten zien hoe jullie eruitzien, maar vooral hoe het voelt om samen te zijn.
Tip: Je kunt deze fotoshoot-ervaring ook kado geven, klik in dat geval op de ‘geef kado’ button op deze pagina en ontvang de bon vandaag nog in de mail.
Wat jullie mogen verwachten
Vanaf het eerste contact tot de uiteindelijke beelden is elk onderdeel zorgvuldig ontworpen om jullie een ontspannen en bijzondere ervaring te bieden.
• Persoonlijk en vakkundig advies vooraf, zodat de ervaring volledig bij jullie past
• Een boudoirsessie op maat, afgestemd op jullie comfort en grenzen
• Rustige, professionele begeleiding gedurende de hele shoot
• Binnen 48 uur een preview door middel van een privé selectie-album waarin jullie thuis in alle vrijheid jullie favoriete beelden kiezen
• Zorgvuldige, hoogwaardige nabewerking met oog voor detail
• Digitale beelden in hoge resolutie, bedoeld om een blijvende herinnering te vormen
Hoe gaat de intieme fotoshoot voor koppels in z’n werk
Vooraf nemen we rustig de tijd om kennis te maken en jullie wensen te bespreken. Samen verkennen we welke sfeer en uitstraling het beste bij jullie past, zodat de ervaring volledig afgestemd voelt. Hebben jullie inspiratie verzameld, bijvoorbeeld via Pinterest, dan kijken we daar uiteraard samen naar.
Tijdens de shoot begeleid ik jullie stap voor stap met duidelijke, ontspannen aanwijzingen. Jullie hoeven geen ervaring te hebben — het belangrijkste is dat jullie jezelf kunnen zijn en op elkaar kunnen focussen. Er is altijd ruimte voor eigen ideeën, zodat de beelden echt jullie verhaal vertellen.
Afhankelijk van jullie voorkeur kunnen we werken met verschillende outfits om variatie en een eigen stijl te creëren. Subtiele, artistieke naaktheid is mogelijk, maar blijft altijd stijlvol en suggestief — nooit expliciet.
Na de sessie ontvangen jullie toegang tot een privé online galerij waarin jullie in alle rust jullie favoriete beelden selecteren. Deze worden zorgvuldig nabewerkt, met oog voor detail en kwaliteit. Extra beelden kunnen uiteraard toegevoegd worden wanneer jullie geen afscheid kunnen nemen van bepaalde foto’s.
De meeste koppels kiezen uiteindelijk voor een uitgebreidere ervaring, zodat er meer rust en variatie ontstaat tijdens de shoot.
Voelt dit als een ervaring die bij jullie past? Dan leer ik jullie graag kennen en nodig ik jullie uit om contact op te nemen.
De kracht van een goede nabewerking
Elke foto die jullie ontvangen wordt met uiterste zorg en aandacht nabewerkt – niet om te veranderen wie jullie zijn, maar om jullie op een pure en stijlvolle manier tot hun recht te laten komen. De bewerking versterkt de sfeer, verfijnt details en zorgt voor een tijdloos eindresultaat dat blijft raken.
Denk aan subtiele huidverzachting, een perfect uitgebalanceerd kleurbeeld en een zorgvuldige compositie. Alles gebeurt met een natuurlijke benadering — zodat jullie jezelf blijven herkennen, maar dan op jullie allermooist vastgelegd.
Nabewerking vraagt tijd en precisie, en vormt een essentieel onderdeel van de kwaliteit die jullie mogen verwachten. Elk beeld wordt individueel beoordeeld en afgewerkt met oog voor rust, stijl en uitstraling.
Binnen ongeveer twee weken ontvangen jullie de definitieve beelden in hoge resolutie via een privé galerij. Hebben jullie de foto’s sneller nodig, dan is een prioriteitsbewerking mogelijk.
De geselecteerde beelden worden zorgvuldig bewaard, zodat er na levering nog 2 maanden ruimte is voor aanvullende keuzes of verfijningen wanneer gewenst.
De investering
De investering voor deze exclusieve boudoirervaring bedraagt €388,50.
Hierbij zijn de fotosessie, persoonlijke begeleiding en 8 zorgvuldig nabewerkte beelden inbegrepen. Zo weten jullie precies waar jullie aan toe zijn en is alles helder vooraf.
Mochten jullie nog meer ruimte willen voor variatie, rust of luxe, zijn er uitgebreidere ervaringen beschikbaar. Ik denk hierin graag met jullie mee.
Veel koppels kiezen er na de shoot voor hun collectie met aantal foto’s uit te breiden — extra beelden kunnen daarom altijd toegevoegd worden.
Let op: in geval van een speciale acties kan er gebruik gemaakt worden van 1 korting tegelijk.
Aanvullende mogelijkheden
• Extra studiotijd voor wie meer ruimte wil voor variatie of creatieve ideeën
• Aanvullende beelden – €32,50 per 4 foto’s
• Versnelde oplevering binnen 2 werkdagen – €24,50
• Avond- en weekendafspraken zijn mogelijk; hiervoor geldt een toeslag van 30%
• Sessies op locatie kunnen worden verzorgd — eventuele reis- en voorbereidingskosten worden transparant vooraf gecommuniceerd
Jullie ervaring in het kort
Elk detail is afgestemd op comfort, kwaliteit en een ervaring zonder zorgen
• ± 1,5 uur studiotijd in alle rust
• Ruimte voor drie outfits en variatie in sfeer
• Persoonlijke begeleiding gedurende de volledige sessie
• Acht professioneel nabewerkte beelden
• Toegang tot een privé online galerij
• Hoogwaardige digitale bestanden



























Arjan en Chantal –
Spannend hoor zo’n shoot. Maar Milou zorgt voor een ontspannen sfeer en het resultaat is echt super!
Bedankt Milou en zeker tot ziens
Gianna –
Een hele fijne shoot!
Familie Killaars –
fotoshoot in leuke, ongedwongen sfeer.
er zitten mooie resultaten bij.
Myrthe –
Gezin fotoshoot gedaan, welke erg goed bevallen is. Snelle en duidelijke communicatie, er worden voldoende foto’s gemaakt waarbij Milou goede tips geeft voor een mooi plaatje, en met alle wensen wordt rekening gehouden!
Sabrina –
Vorige week een boudoir fotoshoot gedaan bij miliou. Nog nooit gedaan dus toch een beetje spannend. Milou stelt je gelijk op je gemak bespreekt rustig wat er gaat gebeuren nam de tijd om me te helpen bij de keuze van de juiste setjes kleding en de aan te nemen poses. Na een extra snelle bewerking van de foto’s vandaag het kado voor mijn man binnengehad. Een supermoderne bewaardoos met de naar mijn mening mooiste foto erop afgedrukt en een twintigtal mooie afgedrukte foto’s! Superblij met de fijne shoot professionele begeleiding en het uiteindelijke kado voor mezelf en mijn man! Wil je jezelf en je partner iets moois en blijvends kado doen kijk dan zeker eens hier. Absolute aanrader
Elena –
It was really nice working with Milou! The session went very easy and enjoyable for us. I am very happy with the results! I am already advising her to my pregnant friends 😉
Sacha Dekker –
Onlangs zijn we voor de tweede keer, 5 jaar na de eerste fotoshoot, bij Milou van Helden geweest voor een groeps shoot en het was weer geweldig! Milou geeft goeie tips over hoe te poseren, zowel individueel als met de groep en neemt de tijd. Omdat ze iedereen op z’n gemak stelt zijn de foto’s spontaan en heeft ze echt de essentie van ons als vriendinnen kunnen vast leggen. Wij komen over een paar jaar zeker weer terug voor de volgende sessie.
Familie van Genechten –
Onze trouwdag heeft Milou compleet gemaakt door een fantastische mooie bruidsshoot te maken. We zijn er erg blij mee!. We hebben al ooit een fotoshoot eerder gehad bij Milou. Milou stelt je op je gemak, legt duidelijk uit wat de bedoeling is en de foto’s zijn geweldig. Nogmaals bedankt!
Silvia Gommans –
Ik heb de shoot erg leuk gevonden. Het was even wennen in het begin. Milou gaf goede aanwijzingen, waardoor er een paar mooie foto’s uitgekomen zijn. In een korte tijd wist zij wel mijn smaak wel vast te leggen.
Het was zeker voor herhaling vatbaar en krijg veel complimenten over de gebruikte foto voor social media. Alleen zou ik de volgende keer oneffenheden niet meer laten weghalen (afhankelijk misschien van de soort shoot). Dat maakt het wat natuurlijker, maar dat is een persoonlijke smaak.
Een absolute aanrader! Ik denk dat zij voor ieder wat wils kan maken.
Mikel –
Zeer goed bevallen voor een eerste keer. Verschillende poses gedaan met genoeg foto’s om uit te kiezen. Het werden er zelfs meer dan verwacht (1+4=5). Het contact en de service verliepen ook prima. Dus een volgende keer met weer een andere outfit behoort zeker tot de mogelijkheden!
Jessie Fleuren –
Een ontzettend snel, gemakkelijk en open contact. De fotoshoot werd op locatie gemaakt en er werd goed meegedacht aan de uitvoering van onze wensen. Leuke en enthousiaste foto’s waar iedereen zichzelf kan zijn. Een echte aanrader!
Corinna Ottmann –
Ik had op heel korte termijn foto’s nodig. Milou kon binnen twee dagen een afspraak met mij inplannen en binnen 5 dagen had ik de bewerkte foto! Hartstikke bedankt voor de goede service. Het was een korte fotoshoot, maar de prijs-kwaliteit verhouding is echt top!
Roelle de Koning –
Best eng een fotoshoot zo vonden wij! Maar dat was totaal niet zo! Milou is erg professioneel en helpt je super goed tijdens de fotoshoot! Ze weet precies wat ze doet. We hebben gekregen waarop we hoopte en zijn erg tevreden:)!
Elke –
Hele leuke shoot gehad met Milou, die je tijdens de shoot volledig op je gemak laat voelen. Ze geeft tips om zo tot een fantastisch resultaat te komen.
De foto’s zijn geweldig en het was een ervaring om niet meer te vergeten.
Loes –
Vorige week een erg prettige zwangerschapsshoot gehad met Milou.
Ze begeleidt de shoot op een dusdanig fijne manier zodat je je meteen niet meer ongemakkelijk voelt. Ook blijft ze overleggen en daarmee rekening houden met jouw wensen.
Ze heeft gezorgd voor een prachtig resultaat welke we al binnen een week toegestuurd hebben gekregen. Hartstikke bedankt!
Daniela –
2 fotoshoots bij photosessions.nl gehad. De “sexy en verleidelijke” en de “zwangerschaps fotoshoot”. Beide keren super leuke sfeer en professionele begeleiding! Er is voldoende ruimte voor eigen ideeën en je krijgt nog extra creatieve tips van Milou. We zijn helemaal tevreden en dat kun je ook op de foto’s zien 🙂
Claire –
Professionele fotograaf, leuke knusse studio en prima foto’s!
Babs Mandos –
Een fotoshoot in een heel ontspannen sfeer gehad, ik ben enorm blij met het resultaat. Voor mijn man en mij goed te doen, ook al hebben we nog nooit voor de camera gestaan. Zeker voor herhaling vatbaar!
Remco –
Mijn dochter en haar vriendinnen hadden een geweldige fotoshoot in een professionele studio met een professionele fotograaf. We zijn erg blij met de foto’s.
Jeroen –
we zijn tevreden over het eindresultaat.
het is niet makkelijk om drie kleine meisjes tegelijk te fotograferen, maar het is gelukt!
Sojan –
Milou van Helden is de beste in haar werk. Zij heeft mooie fotos, voor mij gemaakt.
Jarno –
Super fotoshoot gehad bij Milou. Ik wil de shoot beschrijven als heel professioneel en heel relaxed.
Tony Snijders –
Hoi,
De foto’s zijn goed gelukt en ik ga er nog een paar bij bestellen.De ontvangst was erg vriendelijk en je werd op je gemak gesteld. Ik heb er zeker geen spijt van !
Jim –
Een zakelijke fotoshoot geboekt bij Photosessions.
Ze komen met professioneel materiaal en richten een studio in op locatie. Voor een zakelijke fotoshoot heel erg handig. Een goede snelle service van Photosessions met een mooi resultaat.
Bedankt Milou!
Thali –
Super blij met mijn persoonlijke foto’s !! Erg fijne begeleiding top resultaat!!
Echt een aanrader?
esther pelsser –
Hoi Milou, Enorm bedankt voor de mooie fotoshoot bij Koonings Bruidsmode. Mooi om te zien dat ook jij hebt willen meewerken aan deze bijzondere middag. Dit is een blijvende herinnering. Esther en Maurice
Marco van Schak –
Super leuke ervaring en leuk om kado te geven of krijgen. Het resultaat mag er zijn, wij zijn blij met de prachtige fotos. Milou bedankt.
Brigitte –
Een hele vriendelijke jonge dame.
Voor mensen die dit een drempel vinden, je wordt goed ontvangen, goed begeleid, en op je gemak gesteld.
Gastvrij.
Makkelijk te vinden, voldoende parkeergelegenheid.
Geen haast werk.
Professionele fotograaf, en hele mooie foto`s.
Frank –
Prima ontvangst in een mooie omgeving. Leuk om te ervaren dat een “afgeschreven” gebouw op die manier nieuw leven krijgt. Verder werd ik op een ontzettend vrolijke manier ontvangen en liep de hele shoot lekker natuurlijk. Tot slot mag ook het resultaat er wezen! Keep going!
lindsay –
Leuke en vriendelijke ontvangst, goede begeleiding.
Toffe foto’s en snelle service!
Alice –
Goede ervaring, discreet en profecioneel, mooie foto’s als resultaat.
Kelly –
Ik vind het een hele leuke shoot! Het voelde gelijk vertrouwd! Doordat het vertrouwd voelde werd de fotoshoot ook spontaan zonder gemaakte lach! Er werd goed uitgelegd hoe je moest gaan staan en kreeg ook de mogelijkheid om zelf dingen aan te geven en af en toe een paar foto’s niet serieus te kijken maar gewoon leuk zelf iets te verzinnen!! Ik vond het een enorme leuke shoot en vind het echt een aanrader!
Pien –
Super tevreden over onze fotoshoot op locatie. Milou en Denise hebben hele mooie foto’s van onze nieuwe winkel (en ons) gemaakt, we krijgen er elke dag weer complimenten over. Het is nog mooier geworden dan we verwacht hadden. Voor herhaling vatbaar dus!
Mulder –
Het was een hele leuke shoot met onze 2 hondjes. Ondanks dat ons ene hondje blind is, begeleidde Milou haar heel goed!
Hele mooie foto’s aan over gehouden en gaan zeker terug voor een 2e shoot
Maria –
Zeer professionele fotosessie, mooi resultaat. Heel tevreden!
Tim waterschoot –
Super leuke locatie super leuk geholpen super mooie fotos alles was perfect. We komen zeker een keer terug
Thali van brussel –
Super blij met mijn foto’s..
Heel tevreden met de manier hoe milou met mij omging.
Ik voelde mezelf erg op mijn gemak.
Super bedankt voor mijn foto’s ??
Karin –
Weer een zwangerschapsshoot gehad bij Milou. Deze keer met ons zoontje van 1 1/2 erbij. En net als de vorige keer weer super tevreden. We voelden ons op ons gemak, konden wensen bespreken en niet geheel onbelangrijk ons zoontje voelde zich ook op zijn gemak. Hierdoor super leuke foto’s kunnen schieten van ons mannetje, mooie foto’s van mijn zwangere buik en eindelijk leuke foto’s van ons als gezin. We zijn super tevreden!! Foto’s worden snel gemaild en nadat je een keuze hebt gemaakt ook snel bewerkt en opgestuurd. Helemaal top!
Claudia Smits –
Vorige week een photoshoot mogen doen bij Milou met met zus en onze gezinnen.
Resultaat prachtige foto’s! !!
Hier gaan we onze ouders zeker een plezier mee doen!
Bedankt!
Amanda –
Wij hebben samen een romantische fotoshoot gedaan bij Milou van Helden. Ook als je nooit een fotoshoot gedaan hebt maakt dat niet uit.
Milou helpt je met poses, geeft goede aanwijzingen, stelt je op je gemak.. binnen 10 werkdagen hadden we al de foto’s ze zijn erg mooi geworden. Bedankt Milou!