Voor koppels die hun verbinding op een unieke manier willen vastleggen
In een rustige en volledig discrete setting begeleid ik jullie stap voor stap, zodat jullie je comfortabel voelen en volledig jezelf kunnen zijn. Geen geforceerde poses, maar echte momenten die de unieke dynamiek tussen jullie vastleggen.
Het resultaat: stijlvolle, artistieke beelden die niet alleen laten zien hoe jullie eruitzien, maar vooral hoe het voelt om samen te zijn.
Jullie privacy staat altijd voorop: Intieme fotografie vraagt om vertrouwen. Daarom worden beelden nooit gedeeld zonder expliciete toestemming en vindt elke sessie plaats in een veilige, respectvolle omgeving. Alles is erop gericht dat jullie je vrij voelen om volledig jezelf te zijn — zonder zorgen, zonder druk.
Wat deze ervaring anders maakt:
Dit is geen standaard fotoshoot, maar een zorgvuldig begeleide ervaring waarin verbinding centraal staat. Vanaf de eerste voorbereiding tot de uiteindelijke beelden worden jullie persoonlijk ondersteund, zodat jullie jullie kunnen richten op elkaar.
Voor veel koppels is deze ervaring meer dan een fotosessie — het is een investering in een tastbare herinnering aan een bijzondere fase in hun relatie.
Voor wie is deze shoot bedoeld?
Voor koppels die bewust kiezen voor kwaliteit.
Voor wie intimiteit niet schreeuwerig hoeft te zijn om voelbaar te worden.
Voor wie beelden wil die over tien jaar nog steeds dezelfde emotie oproepen.
Jullie hoeven geen ervaring te hebben voor de camera. De meeste koppels die ik fotografeer staan er zelfs voor het eerst samen op deze manier. Met rustige aanwijzingen en oog voor jullie grenzen zorg ik ervoor dat de shoot natuurlijk aanvoelt en oprecht blijft.
Het eindresultaat bestaat uit stijlvolle, artistieke beelden die niet alleen laten zien hoe jullie eruitzien, maar vooral hoe het voelt om samen te zijn.
Tip: Je kunt deze fotoshoot-ervaring ook kado geven, klik in dat geval op de ‘geef kado’ button op deze pagina en ontvang de bon vandaag nog in de mail.
Wat jullie mogen verwachten
Vanaf het eerste contact tot de uiteindelijke beelden is elk onderdeel zorgvuldig ontworpen om jullie een ontspannen en bijzondere ervaring te bieden.
• Persoonlijk en vakkundig advies vooraf, zodat de ervaring volledig bij jullie past
• Een boudoirsessie op maat, afgestemd op jullie comfort en grenzen
• Rustige, professionele begeleiding gedurende de hele shoot
• Binnen 48 uur een preview door middel van een privé selectie-album waarin jullie thuis in alle vrijheid jullie favoriete beelden kiezen
• Zorgvuldige, hoogwaardige nabewerking met oog voor detail
• Digitale beelden in hoge resolutie, bedoeld om een blijvende herinnering te vormen
Hoe gaat de intieme fotoshoot voor koppels in z’n werk
Vooraf nemen we rustig de tijd om kennis te maken en jullie wensen te bespreken. Samen verkennen we welke sfeer en uitstraling het beste bij jullie past, zodat de ervaring volledig afgestemd voelt. Hebben jullie inspiratie verzameld, bijvoorbeeld via Pinterest, dan kijken we daar uiteraard samen naar.
Tijdens de shoot begeleid ik jullie stap voor stap met duidelijke, ontspannen aanwijzingen. Jullie hoeven geen ervaring te hebben — het belangrijkste is dat jullie jezelf kunnen zijn en op elkaar kunnen focussen. Er is altijd ruimte voor eigen ideeën, zodat de beelden echt jullie verhaal vertellen.
Afhankelijk van jullie voorkeur kunnen we werken met verschillende outfits om variatie en een eigen stijl te creëren. Subtiele, artistieke naaktheid is mogelijk, maar blijft altijd stijlvol en suggestief — nooit expliciet.
Na de sessie ontvangen jullie toegang tot een privé online galerij waarin jullie in alle rust jullie favoriete beelden selecteren. Deze worden zorgvuldig nabewerkt, met oog voor detail en kwaliteit. Extra beelden kunnen uiteraard toegevoegd worden wanneer jullie geen afscheid kunnen nemen van bepaalde foto’s.
De meeste koppels kiezen uiteindelijk voor een uitgebreidere ervaring, zodat er meer rust en variatie ontstaat tijdens de shoot.
Voelt dit als een ervaring die bij jullie past? Dan leer ik jullie graag kennen en nodig ik jullie uit om contact op te nemen.
De kracht van een goede nabewerking
Elke foto die jullie ontvangen wordt met uiterste zorg en aandacht nabewerkt – niet om te veranderen wie jullie zijn, maar om jullie op een pure en stijlvolle manier tot hun recht te laten komen. De bewerking versterkt de sfeer, verfijnt details en zorgt voor een tijdloos eindresultaat dat blijft raken.
Denk aan subtiele huidverzachting, een perfect uitgebalanceerd kleurbeeld en een zorgvuldige compositie. Alles gebeurt met een natuurlijke benadering — zodat jullie jezelf blijven herkennen, maar dan op jullie allermooist vastgelegd.
Nabewerking vraagt tijd en precisie, en vormt een essentieel onderdeel van de kwaliteit die jullie mogen verwachten. Elk beeld wordt individueel beoordeeld en afgewerkt met oog voor rust, stijl en uitstraling.
Binnen ongeveer twee weken ontvangen jullie de definitieve beelden in hoge resolutie via een privé galerij. Hebben jullie de foto’s sneller nodig, dan is een prioriteitsbewerking mogelijk.
De geselecteerde beelden worden zorgvuldig bewaard, zodat er na levering nog 2 maanden ruimte is voor aanvullende keuzes of verfijningen wanneer gewenst.
De investering
De investering voor deze exclusieve boudoirervaring bedraagt €388,50.
Hierbij zijn de fotosessie, persoonlijke begeleiding en 8 zorgvuldig nabewerkte beelden inbegrepen. Zo weten jullie precies waar jullie aan toe zijn en is alles helder vooraf.
Mochten jullie nog meer ruimte willen voor variatie, rust of luxe, zijn er uitgebreidere ervaringen beschikbaar. Ik denk hierin graag met jullie mee.
Veel koppels kiezen er na de shoot voor hun collectie met aantal foto’s uit te breiden — extra beelden kunnen daarom altijd toegevoegd worden.
Let op: in geval van een speciale acties kan er gebruik gemaakt worden van 1 korting tegelijk.
Aanvullende mogelijkheden
• Extra studiotijd voor wie meer ruimte wil voor variatie of creatieve ideeën
• Aanvullende beelden – €32,50 per 4 foto’s
• Versnelde oplevering binnen 2 werkdagen – €24,50
• Avond- en weekendafspraken zijn mogelijk; hiervoor geldt een toeslag van 30%
• Sessies op locatie kunnen worden verzorgd — eventuele reis- en voorbereidingskosten worden transparant vooraf gecommuniceerd
Jullie ervaring in het kort
Elk detail is afgestemd op comfort, kwaliteit en een ervaring zonder zorgen
• ± 1,5 uur studiotijd in alle rust
• Ruimte voor drie outfits en variatie in sfeer
• Persoonlijke begeleiding gedurende de volledige sessie
• Acht professioneel nabewerkte beelden
• Toegang tot een privé online galerij
• Hoogwaardige digitale bestanden



























Maikel –
Een hele fijne, aardige en lieve fotograaf, maar aller belangrijkst is dat ze creatief en professioneel te werk gaat. Wij hebben de zwangerschapsfotoshot gedaan en waren verliefd geworden op alle foto’s, zo mooi waren ze.
Mylene –
Hele leuke shoot gehad. Het is fijn om met Milou samen te werken. Ze heeft leuke ideeën en geeft fijne aanwijzingen. De nabewerking was snel en mooi!
Nicole –
Een onwijs bijzondere ervaring, Milou is een Super leuke dame waar je je meteen bij op je gemak voelt. Door de vele ideeën en mogelijkheden wist ze mij goed te begeleiden en gaf ze mij een comfortabel en zeker gevoel. Foto’s maken in lingerie met een trots buikje was voor mij de eerste keer maar zeker om nooit meer te vergeten. Dit met dank aan milou, de foto’s zijn mooi bijgewerkt en door het super handige systeem goed terecht gekomen. Milou, blijf wie je bent en super veel succes met al je toekomstige shoots.
Francis –
Milou heeft me snel op mijn gemak gesteld en ik ben heel erg blij met de foto’s! Deze heeft ze overigens ook super snel (binnen een dag) aangeleverd!!
Tari –
Wat een fijne sessie! Een professionele, enthousiaste fotograaf en het eindresultaat is precies wat we hoopten.
Maike –
Hele fijne shoot gehad. Goede begeleiding en weet precies wat je wat je graag wil. Snelle nalevering van de foto’s Top!
Shirley –
Deze fotoshoot heb ik nu 2 keer bij Milou gedaan. In het begin twijfelde ik heel erg, omdat ik een beetje onzeker ben en niet goed weet welke poses ik moet aannemen tijdens het maken van foto’s. Gelukkig heeft Milou me erg op mn gemak gesteld en ze hielp me goed met de poses. De resultaten waren van beide keren onwijs mooi en ben door deze fotoshoot een stuk zelfverzekerder geworden. Bij twijfel doen! En dan zeker bij Milou!
Brenda –
Super blij met de mooie foto’s!
Milou stelt je op je gemak, waardoor het reuze mee viel om te doen ?
Willem –
Fotoshoot van Milou als zeer positief ervaren. Ze is niet alleen aardig, ze neemt de tijd voor je en ze heeft een goed oog voor jou en de omgeving kortom ze is uiterst bekwaam.Hetgeen ik trouwens al wist van een fotoshoot bij haar van vier jaar geleden. De afhandeling van de foto’s verliep soepel.Vier jaar geleden was het in de studio, deze keer op locatie. Beiden even goed. Ik vond het alleszins betaalbaar.
Eva –
Ik voelde me helemaal op mijn gemak en we hebben ook heel gezellig gesproken en gelachen tijdens het maken van de foto’s. Echt een toppertje die goede aanwijzingen geeft 🙂
Jacqueline –
Leuk om te doen. Ik vond het best wel spannend, maar Milou wist me snel op m’n gemak te stellen.
Angela –
Heel vertrouwd, heel gezellig en heel professioneel!
Cherise –
Ik ben bij Photosessions geweest voor een erotische shoot. Milou is vrolijk, vriendelijk, creatief, zeer professioneel en zorgt dat je je op je gemak voelt. Ze heeft mij door de hele shoot heen begeleid waardoor ik niet alleen blij verrast ben met de foto’s, maar ze ook daadwerkelijk mooi vind en er trots op ben. Echt een aanrader voor alle vrouwen (en mannen) die net als ik niet blij zijn met hun eigen lichaam en dat willen veranderen!!
Theo kemps –
Perfecte shoot in een ontspannen sfeer.
Monique Casteel –
Super leuke fotoshoot gehad. Wel spannend, maar toen ik Milou zag, viel de spanning gelijk weg. Er was gelijk een gezellige gemoedelijke sfeer.
Milou is professioneel en luistert goed naar jou wensen.
De foto’s zijn super, heel blij mee.
Jessie –
Ik ben erg blij met het eindresultaat van mijn foto. Milou geeft goede aanwijzingen voor de juiste foto. Dankjewel!
Carmen –
Milou is een super aardige dame die je gewoon op je gemak kan houden, weet hoe je moet gaan staan en kijken. Ik was helemaal niet fotogeniek, ze heeft bijna een fotomodel van mij gemaakt ;).
Bianca –
Milou is een leuk mens en laat je meteen op je gemak voelen! Dit is precies wat we zochten ?? En super blij met het eindresultaat! Voor als je geen standaard fotograaf zoekt ben je bij Milou op het juiste adres! Locatie ook top!!
Ieke –
Milou dankjewel, onze kinderen hebben genoten van de fotoshoot én wat zijn de foto’s mooi geworden! Echt heel bijzonder?
Lotte dirks –
2e keer fotoshoot gehad, en wat een super foto’s nu weer! Wij zijn er erg blij mee!
Priit –
It was really great working with Milou. She knows exactly how to make the models pose and how to play with lighting. Highly recommend!
arnold –
Het was voor ons de eerste keer dat wij een fotoshoot deden. Vanaf het eerste moment stelde Milou ons op het gemak. Er was geen tijdsdruk en ze hield zelf de tijd goed in de gaten. Hierdoor hebben we efficiënt en behoorlijk wat foto momenten kunnen nemen. Daarnaast geeft ze tijdens shoot veel aanwijzingen en hebben wij nu prachtige foto’s hangen.
Milou via deze weg nogmaals bedankt voor de leuke ochtend en prachtige foto’s. Wij komen een keer terug. Arnold en Miriam
Koray –
Zeer tevreden over het resultaat! Milou neemt je stap voor stap mee in het proces van de photoshoot, wat handig is als je weinig ervaring voor de camera hebt. Daarnaast houdt ze ook rekening met jouw wensen. Tevens brengt ze zelf creatieve input mee voor een nog beter resultaat. De algemene sfeer was ook uitstekend.
Arca Bockhodt –
Milou is een super fotograaf ! Wij kwamen helemaal van Oostende (2u rijden ) en was zeker de moeite waard !!
We waren zo op ons gemak en dat al na 5min ! Ze is een top fotograaf die heel rustig en vriendelijk is ! Niets is te veel voor haar ! Ze kiest ook wat het beste bij je past qua kledij en pose , waardoor het lijkt alsof je dit al gedaan hebt terwijl het onze eerste keer was.
En wat zeker ook een mega pluspunt was dat we onze foto’s echt mega rap ontvangen heb ! (Wel met de spoedbewerking) de avond zelf van de shoot konden we al onze selectie maken , echt top!!
Zeker een aanrader en we komen zeker terug !
Rianne –
Ik ben erg enthousiast! Ik heb al vaker met fotografen te maken gehad maar was nooit écht tevreden. Milou heeft in 15 minuten (profielfoto-shoot) voor elkaar gekregen wat anderen niet is gelukt. Ik ging voor een paar foto’s maar vond ze zo mooi dat ik er 10 heb besteld! Supersnel een afspraak kunnen maken en even snel de nabewerkte foto’s ontvangen.
Milou, ontzettend bedankt! Als ik nog eens een fotograaf nodig heb, dan ben jij de eerste aan wie ik denk!!
Hanneke Godijn –
Milou is geweldig. Ze heeft me vanaf het allereerste contact (mail) op m’n gemak gesteld en al m’n vragen duidelijk en op korte termijn beantwoordt. De shoot zelf verliep heel rustig en gemoedelijk, heel prettig. Het wad jammer dat het voorbij was! De foto’s zijn trouwens ook prachtig!
Pauline –
Familie fotoshoot (incl zwangerschaps fotoshoot) en een New Bron fotoshoot bij Milou gehad. Milou is ontzettend goed met kinderen! Onze dochter van 2,5 jaar voelde zich gelijk op haar gemak bij Milou. Onze dochter van 2 weken oud had er niet heel veel zin in, maar Milou had alle geduld. Het zijn erg mooie foto’s geworden!
Ook een top service!
Kim –
Ontzettend fijne shoot gehad. Een ontspannen sfeer en goede begeleiding. Het resultaat laat dat ook zien, top!
Antoinette –
Ze stelt je gelijk op je gemak. Begeleiding is super tijdens de shoot.
Ik ben heel blij met het resultaat. En zal zeker nog eens terug gaan.
Bastiaan –
Ontzettend leuke ervaring en een prachtig eindresultaat. We komen zeker terug voor een nieuwe fotoshoot want we hebben veel nieuwe ideeën opgedaan 🙂
Ankie in ’t Zandt –
Top! Sfeer was prima. Het ging om een social media foto. Dus dat hoefde (gelukkig) niet lang te duren. Het ging vloeiend en vrolijk en vooral professioneel.
Zo klaar! En daarna: Zo mooi!
Roy –
Erg tevreden. De profielfoto/social media foto’s zijn eigentijds en niet stijf. Ook de zes bewerkte foto’s lagen aan het eind van de dag in de mailbox. Bedankt Milou en wellicht tot een volgende keer.
Linda –
Mijn dochter heeft voor haar 12e verjaardag een fotoshoot bij Milou gedaan voor haar kinderfeestje. De meiden vonden het geweldig. Milou deed het super leuk. En met de resultaten zijn we erg blij. Dankjewel Milou!
Ilona –
Zeer goede fotoshoot gehad! Ik had maar weinig tijd maar in een korte tijd hele mooie foto’s kunnen maken! Ze weet precies de houdingen en je bent snel op je gemak! Zeker een aanrader om hier je fotoshoot te laten doen!
Ilse –
Fijne ervaringen met een prachtige resultaat!
Irene –
Milou is geweldig, ze neemt je mee in de shoot en zorgt voor een ontspannen sfeer. De foto’s zijn heel mooi geworden, precies zoals we graag wilden.
Gudie –
Fijne, leuke en spontane fotografe. Komt afspraken na en levert keurige foto’s af. Ik raad je aan met haar in zee te gaan. Bij een volgende opdracht neem ik weer contact met haar op.
Jos –
Geweldige shoot gehad met Milou. Top fotografe, wist me goed neer te zetten met als gevolg een prachtig resultaat. Ook heel relaxt, neemt ruim de tijd. Schaduweffect ook heel gaaf.
Leslie –
Zeer tevreden met het resultaat. Milou is lekker pragmatisch en door duidelijke aanwijzingen gecombineerd met een dosis humor hadden we snel mooie foto’s. Het was prettig samenwerken. De nabewerkte foto’s waren heel snel na de shoot gereed.
Stefanie Deblier –
Heel gezellig!