Trouwfotograaf en bruidsfotografie, de mooiste foto’s van deze mooiste dag!
Je trouwdag; een dag waar je veel aandacht en tijd aan hebt besteed. Een dag waar je later nog vaak naar terug wilt kunnen kijken.
Tijdens deze bruidsfotografie worden de sfeer en emoties, de mensen die dicht bij jullie staan en de belangrijkste momenten vastgelegd.
Het is mogelijk om de hele dag of een dagdeel te laten fotograferen. Hierbij kan het een mooie toevoeging zijn om een trouwfotoshoot exclusief voor de bruid en de bruidegom in de dag te plannen. Beide activiteiten kunnen afzonderlijk, of in combinatie gedaan worden
Na afloop van deze dag zullen jullie alle gemaakte foto’s digitaal met basisbewerking ontvangen. Wanneer je ook een fotoshoot doet, kiezen jullie hier de 8 mooiste foto’s uit. Deze foto’s zullen een luxe bewerking krijgen en samen met alle andere foto’s na bewerking worden verzonden.
Neem voor de mogelijkheden en prijzen telefonisch of per email contact op met de fotografe (zie contactformulier).
Hoe gaat een Trouwfotograaf en bruidsfotografie te werk
Uitleg
Waar andere fotografen vaak een zakelijkere manier van aanpak hebben, werkt PhotoSessions op een speelse en eenvoudige manier. Je kunt namelijk kiezen tussen verschillende fotosessies, die allemaal een ander pakket/thema/werkwijze vertegenwoordigen en een reeks onderscheidende foto’s opleveren. Een trouwdag is natuurlijk altijd uniek, deze rapportage / fotoshoot wordt daarom zo goed mogelijk aan jullie wensen aangepast. Aan de hand van jullie wensen en in overleg met de fotograaf kan een duidelijk beeld van de inhoud van deze rapportage en de totale kosten worden aangegeven.
Handig om te weten
- Je ontvangt álle gemaakte foto’s van deze dag digitaal, een deel met basisbewerking en een deel luxe bewerkt.
- Je kunt altijd extra foto’s luxe laten nabewerken voor 24,50 euro per 4 stuks.
- Wil je niet 1, maar 2 fotografen om jullie dag perfect vast te leggen? Dit kan ook! Informeer bij de fotograaf voor de mogelijkheden en prijzen.
De fotoshoot
Het is mogelijk om de hele dag of een dagdeel te laten fotograferen. Hierbij kan het een mooie toevoeging zijn om een trouwfotoshoot exclusief voor de bruid en de bruidegom in de dag te plannen. Beide activiteiten kunnen afzonderlijk, of in combinatie gedaan worden:
- Trouwdag rapportage:
De ceremonie, het aansnijden van de taart, het feesten tot in de late uurtjes; of gewoon de hele dag; de fotografe kan alle belangrijke momenten vastleggen. Het belangrijkste bij deze rapportage is dat het verloop van de dag en de bijbehorende sfeer worden gepakt op beeld.
- Trouwfotoshoot op locatie:
Tijdens deze trouwfotoshoot wordt de tijd genomen om de bruid en de bruidegom met z’n tweetjes op de foto te zetten. Op een locatie naar keuze kunnen de klassieke poses, maar ook spontane intieme momenten worden vastgelegd. Ik zal jullie helemaal begeleiden in het poseren en de verdere inhoud van de fotoshoot.
De foto’s
Na de fotoshoot bekijk je de onbewerkte foto’s thuis m.b.v. een privé online-fotoalbum. Jij mag vervolgens de 8 mooiste foto’s uitzoeken van de fotoshot. Deze zullen later door de fotograaf luxe worden nabewerkte, en samen met álle gemaakte foto’s van de dag (basis bewerkt) verzonden worden. Kan je niet kiezen of wil je gewoon meer foto’s luxe bewerkt ontvangen? Geen probleem, je kunt altijd extra foto’s laten bewerken.
De kracht van een goede nabewerking
Bijna álle foto's die je in bladen tegenkomt en ook veel foto's op social-media worden met zorg bewerkt. Je kunt een foto bewerken in alle maten en kleuren, zo subtiel of zo extreem als je zelf maar wilt. Ik zal je voor deze Trouwfotograaf en Bruidsfotografie geen 'over the top' make-over geven, maar het bewerken van een foto is ook veel meer dan dat. De bewerking is een belangrijk en tijdrovend onderdeel van het fotograferen. Een aantal zaken waar ik bij de bewerking rekening mee houd:
- Verzachten van oneffenheden (denk aan: donkere kringen, plekjes-vlekjes-krasjes)
- Kleurbalans (de sfeer die je wilt neerzetten met een foto kan per foto verschillen, hier wordt dus ook per foto naar gekeken: de beste bewerking voor het beste resultaat)
- Kadreren: de uitsnede van de foto (inzoomen/roteren)
- Al die kleine dingetjes. Anders kan ik het niet noemen, want er zijn een héle hoop kleine dingetjes die een opknapbeurt kunnen gebruiken en bij elkaar toch wel veel aandacht nodig hebben. Denk hierbij aan bijvoorbeeld ogen oplichten, achtergrond egaliseren, experimenteren met stijl/creativiteit etc.
- Wensen op maat. Dat wil zeggen: Als je iets specifieks in gedachten hebt: laat het weten. Ik zal dan kijken wat er mogelijk is!
De uiteindelijke resultaten worden na ca 2 weken digitaal in origineel formaat naar je toegestuurd. Heb je de foto's sneller nodig, dan is het zelfs ook mogelijk om voor een spoedbewerking te kiezen. Voor 24,50 euro worden je foto's dan supersnel nabewerkt en al binnen 2 werkdagen naar je verzonden.
De gemaakte foto's van de shoot bewaar ik 8 weken, hierna worden ze verwijderd. Mocht je na ontvangst van de foto's méér foto's willen laten nabewerken of moet ik nog wat kleine dingetjes aanpassen aan de ontvangen foto's, laat dit tot 7 weken na de shoot weten. No worries, je hoeft hier niet zelf aan te denken: wij sturen je een herinnering als de foto's van jouw shoot bijna verwijderd worden zodat je nog een laatste keer goed kunt kijken of je nog extra foto's wilt of alsnog een backup van je foto's kunt maken.
Trouwfotograaf en bruidsfotografie reserveren
Als je hebt besloten dat je deze fotoshoot wilt doen, kun je nu meteen reserveren. De fotograaf zal hierna contact met je opnemen om een afspraak met je te maken, waarbij jij je wensen kenbaar maakt.
Samenvatting
- studiotijd
- Alle foto’s van de gehele dag met basisbewerking, 8 nabewerkte foto’s van de fotoshoot met luxe bewerking
- Je kunt extra foto’s laten nabewerken voor 32,50 per 4 foto’s
- Je kunt de studiotijd verlengen voor 46,25 euro per half uur
- Je ontvangt de bewerkte foto’s digitaal in super hoge resolutie en origineel formaat (in kleur én gratis kopie in zwart-wit!)
Jeroen –
Milou, je bent een hele professionele en leuke fotograaf! We kwamen met een grote familie, kleine kids etc. Je kreeg het, met veel creativiteit en geduld en aanwijzingen voor elkaar om iedereen (ook de jongste telg) goed en leuk op de foto te krijgen. En je flexibiliteit om op de middag zelf toch ook buiten nog wat foto’s te maken was een meesterzet! Succes en veel plezier met alle foto’s die je nog gaat maken. Bij ons heb je het in ieder geval voor elkaar dat er een door jouw gemaakt exemplaar van de hele familie aan de muur hangt! Dank je wel!
April zegers –
We hebben al veel ervaring met meerdere fotografen in Nederland, maar dit is de enigste die ons goed bevalt! Zeer goede begeleiding tijdens de shoot.
René de Torbal –
Leuk contact, uitstekende kwaliteit foto’s en goede begeleiding bij de fotoshoot. Webinterface is een droom.
Aschia –
Super mooie Zwangerschapsshoot gehad en we komen graag terug.
Peter –
Milou doet het leuk en maakt professionele foto’s. Ik krijg leuke reacties.Er is een grote studio in Eindhoven.
Bedankt Milou
Jelle –
Ik voel me altijd wat ongemakkelijk bij het maken van foto’s. Maar Milou zorgde voor een fijne ontspannen sfeer!
Rozanna –
Prettige sfeer bij Milou; heel vriendelijk en zeer professioneel. Uitermate bekwaam en een leuk mens!
Nicky van de Wakker –
Duidelijke informatie vooraf en tijdens de shoot hangt er een prettige sfeer waarbij je je al snel op je gemaakt voelt. Complimenten voor Milou!
Gijs –
De shoot was heel leuk en spannend en het resultaat is mooi! Wij zijn super blij met ons album.
Miranda –
Ik ben zo super blij dat ik de stap genomen heb! Was erg nerveus maar Milou stelde mij gelijk op mijn gemak. Het resultaat mag er wezen! Mijn man is super blij met zijn kalender
Renee –
Een hele fijne sexy/erotische fotoshoot gehad. Ik kreeg hele goede aanwijzingen hoe het beste te staan, zitten, liggen. En het resultaat was verbluffend mooi. Trots op mezelf met heel veel dank aan Milou.
Ramo –
Met een woord TOP service en reultaat. Milou luistert heel goed naar de wensen en is heel vriendelijk.
Arnold –
Super goede ervaring!!! De manier waarop Milou je begeleidt tijdens de fotoshoot is bijzonder prettig. Ik ben geen fotomodel maar ik voelde me helemaal op mijn gemak. Ook nog even wat foto’s gemaakt van mijn dochter en ons samen, en ze zijn onwijs mooi geworden. Milou is een echte vakvrouw waar ik zeker nog eens naar terug ga!!
Een echte aanrader!!
Christian –
Ik heb een hele goede ervaring gehad bij photosessions met Milou. Ik vond dat er echt ruimte en aandacht was voor mij en mijn eigen inbreng en in combinatie met haar kennis van fotografie en haar professionaliteit heeft dat geleid tot een mooi resultaat.
Monique –
Wat ben ik ontzettend blij en trots op de foto’s die Milou heeft gemaakt! Vanaf de eerste seconde voelde ik mij op mn gemak en de foto’s waren nog veel mooier dan ik had durven dromen! Bedankt Milou!
Susanne –
Leuke foto’s, leuke interactie met de kids. Een hele uitdaging om 2 kids onder de 2 en alle volwassenen tegelijk hoed op de foto te krijgen maar het is toppie gelukt.
Jade –
Milou stelt je erg op je gemak en geeft duidelijke instructies, voor een schitterend resultaat.
Ze denkt mee in het maken van de keuzes voor de foto’s, luistert naar hoe iemand is en past hier de ideeën ook op aan.
Nicole –
Ik vond mijn shoot met Milou super gezellig, we waren lekker aan het kletsen waardoor je vergeet zenuwachtig te zijn voor je fotoshoot. De dag na onze shoot stonden de foto’s meteen online en kon ik zelf een keuze maken. Top 🙂
Remke –
Het contact was vanaf het begin aan al goed. Er wordt snel gereageerd op mails vragen etc.
Op de dag van de shoot zelf wordt je op je gemak gesteld en voor je het weet ben je een ruim aantal foto’s verder. De selectie staat al in de mailbox voordat je thuis bent. Hoe je een selectie moet maken en eventuele op- of aanmerkingen zijn makkelijk door te geven. Bij mij waren de door mij geselecteerde foto’s nog eerder dan verwacht al binnen.
Aanrader!! Zeker ook wanneer je net als ik niet graag op de foto gaat.
Joyce –
Milou doet het geweldig. Ze stelt je op je gemak en komt met ideeën. Je kunt zelf ook met voorbeeldfoto’s komen en zo de stijl samen bepalen. Aanrader!
Marc –
Ik heb een erg fijne fotoshoot gehad bij Milou. Normaliter heb ik het niet zo op foto’s maken, maar dit was prima! Absoluut een aanrader.
Kevin –
Gezellige dame die je goed begeleid bij de foto sessie. Ik heb er mooie foto’s aan overgehouden en ben zeer tevreden.
Kevin –
Hoi Milou! Excuses voor de late reactie. Ik heb het ontzettend druk gehad.
Ik vond de fotoshoot echt super. Ik vond het ook een leuk gesprek wat we daarna hadden over films en een beetje diepgang op de trap over ouder worden enzo.
Ik heb er een paar gezet op facebook met credits naar jouw voor als mensen geinteresseerd zijn en de reacties waren echt goed! 🙂
Ook heb ik al wat foto’s getest online op Lexa, Tinder, Happn en Badoo.
Echt heel veel verschil! Veel meer matches, veel meer views, makkelijkere gesprekken.
Zoiezo een geslaagde test. Ik heb van de week contact met mijn mentor die WeSocial heeft opgezet heeft en dan deel ik mijn resultaten. Zoiezo hoor je nog van mij.
Groetjes! 😉
Kevin
Femke –
Milou weet precies hoe ze mensen op haar gemak kan stellen! Top shoot, en de foto’s zijn erg mooi geworden! Thanks!
Annelies –
Super ervaring! De fotosessie zelf en het resultaat zijn een boost voor het zelfvertrouwen, heel erg trots op het resultaat! Hele fijne fotograaf en professionele foto’s
Debbie –
Ik ben super tevreden over de fotoshoot! Milou is een hele aardige, vakkundige vrouw die je heel erg op je gemak stelt. En de foto’s zijn zooooooooo mooi geworden!!
Mark –
Zeer tevreden over het eindresultaat.
Kelly Jans –
Een super leuke en gezellige zwangerschapsfotoshoot gehad!
Heel tevreden met het eindresultaat, een echte aanrader!
Jolieke –
Goede begeleiding, gezellige sessie en mooie foto’s!
Jolijn –
Hele leuke fotoshoot! Erg relaxed en gezellig. Onze dochter keek haar ogen uit en heeft er ontzettend van genoten.
Fabienne –
Een gezellige romantische koppel photoshoot gehad met een top fotograaf. Goede introductie gekregen. Voor de mensen die nog niet bekend zijn met een photoshoot, worden mensen op hun gerust gesteld en alles gaat vanzelf. Ondertussen terwijl dat je bezig bent heb je een gezellige sfeer. Kan er niks anders van zeggen. Zeker een aanrader!
Sylvie –
Super leuke zwangerschapsshoot gehad! De foto’s zijn heel mooi geworden en het is ook gelukt om mijn zoontje van 2,5 jaar op de foto te krijgen. Hij vind het allemaal spannend in het begin met die grote camera maar daar is hij nu helemaal overheen! De dagen na de shoot vraagt hij steeds wanneer hij weer foto’s gaat maken bij Milou 🙂
Bart –
Ik ben geen ster in het gefotografeerd worden. Milou heeft me er perfect doorheen geleid. In een half uur sessie zijn er een paar puike foto’s uitgekomen!
Thessa –
Al twee keer hele mooie familie foto’s laten maken bij PhotoSessions! Milou is een hele fijne en vakkundige fotografe die op een professionele manier communiceert zowel voor, tijdens, als na de fotosessie. In haar studio heerst een ontspannen sfeer en het selecteren van de foto’s kan al dezelfde dag. Absoluut een aanrader!
Esther –
Sexy / erotische foto shoot laten gedaan. Voelde me compleet op mn gemak terwijl ik Milou niet eens kende.
Ze is erg rustig en duidelijk en geeft goede aanwijzingen en ook je eigen inbreng is prima.
Ga zeker nog eens een keertje: Keertje met kleding en ik denk zelfs ook nog voor een naakt.
Echt een kadootje voor jezelf om je zo mooi op de foto te laten zetten.
Raad het zeker iedereen aan!!
Hakan –
Topfotoshoot, topfotografe!
S –
Ondertussen 2 keer Bij Milou geweest. Normaal ben ik geen fan van foto’s maar bij haar voel ik me meer op mn gemak. Ze helpt erg goed met poses en begeleidt goed. Het zijn mooie foto’s geworden. Een aanrader!
Gerard –
We hebben er een mooie fotoserie aan over gehouden! Milou stelde zelfs de twee gezinsleden met de meeste foto-angst op hun gemak. Het ging als vanzelf!
Gea –
Enorm leuke sessie gehad en op mijn gemak gesteld door Milou. Heel veel leuke foto’s aan over gehouden. Zeer professioneel.
Patricia –
Het was een hele leuke shoot super resultaat