Sexy en Verleidelijke Koppel Fotoshoot

Sexy en Verleidelijke Koppel Fotoshoot

Bekijk alle fotoshoots
Milou van Helden Fotograaf

Milou van Helden

Fotograaf
4.89 out of 5

Sommige momenten tussen jullie laten zich moeilijk in woorden vangen — ze zitten in een blik, een aanraking, een vanzelfsprekend dichtbij zijn. Tijdens deze exclusieve ervaring creëren we ruimte om precies dát zichtbaar te maken, in alle rust en met volledige discretie. Geen geforceerde poses, maar pure beelden die laten voelen hoe het is om samen te zijn.
… Lees meer

Sexy en Verleidelijke Koppel Fotoshoot

Deze maand: Original price was: 538,50.Current price is: 388,50.

Lees alles over deze fotoshoot

Voor koppels die hun verbinding op een unieke manier willen vastleggen

In een rustige en volledig discrete setting begeleid ik jullie stap voor stap, zodat jullie je comfortabel voelen en volledig jezelf kunnen zijn. Geen geforceerde poses, maar echte momenten die de unieke dynamiek tussen jullie vastleggen.
Het resultaat: stijlvolle, artistieke beelden die niet alleen laten zien hoe jullie eruitzien, maar vooral hoe het voelt om samen te zijn.

Jullie privacy staat altijd voorop: Intieme fotografie vraagt om vertrouwen. Daarom worden beelden nooit gedeeld zonder expliciete toestemming en vindt elke sessie plaats in een veilige, respectvolle omgeving. Alles is erop gericht dat jullie je vrij voelen om volledig jezelf te zijn — zonder zorgen, zonder druk.

Wat deze ervaring anders maakt:
Dit is geen standaard fotoshoot, maar een zorgvuldig begeleide ervaring waarin verbinding centraal staat. Vanaf de eerste voorbereiding tot de uiteindelijke beelden worden jullie persoonlijk ondersteund, zodat jullie jullie kunnen richten op elkaar.

Voor veel koppels is deze ervaring meer dan een fotosessie — het is een investering in een tastbare herinnering aan een bijzondere fase in hun relatie.

Voor wie is deze shoot bedoeld?
Voor koppels die bewust kiezen voor kwaliteit.
Voor wie intimiteit niet schreeuwerig hoeft te zijn om voelbaar te worden.
Voor wie beelden wil die over tien jaar nog steeds dezelfde emotie oproepen.

Jullie hoeven geen ervaring te hebben voor de camera. De meeste koppels die ik fotografeer staan er zelfs voor het eerst samen op deze manier. Met rustige aanwijzingen en oog voor jullie grenzen zorg ik ervoor dat de shoot natuurlijk aanvoelt en oprecht blijft.

Het eindresultaat bestaat uit stijlvolle, artistieke beelden die niet alleen laten zien hoe jullie eruitzien, maar vooral hoe het voelt om samen te zijn.

Tip: Je kunt deze fotoshoot-ervaring ook kado geven, klik in dat geval op de ‘geef kado’ button op deze pagina en ontvang de bon vandaag nog in de mail.

Sexy en verleidelijke koppel fotoshooot

Wat jullie mogen verwachten

Vanaf het eerste contact tot de uiteindelijke beelden is elk onderdeel zorgvuldig ontworpen om jullie een ontspannen en bijzondere ervaring te bieden.

Persoonlijk en vakkundig advies vooraf, zodat de ervaring volledig bij jullie past
• Een boudoirsessie op maat, afgestemd op jullie comfort en grenzen
• Rustige, professionele begeleiding gedurende de hele shoot
• Binnen 48 uur een preview door middel van een privé selectie-album waarin jullie thuis in alle vrijheid jullie favoriete beelden kiezen
• Zorgvuldige, hoogwaardige nabewerking met oog voor detail
• Digitale beelden in hoge resolutie, bedoeld om een blijvende herinnering te vormen

Sexy en verleidelijke koppel fotoshooot

Hoe gaat de intieme fotoshoot voor koppels in z’n werk

Vooraf nemen we rustig de tijd om kennis te maken en jullie wensen te bespreken. Samen verkennen we welke sfeer en uitstraling het beste bij jullie past, zodat de ervaring volledig afgestemd voelt. Hebben jullie inspiratie verzameld, bijvoorbeeld via Pinterest, dan kijken we daar uiteraard samen naar.

Tijdens de shoot begeleid ik jullie stap voor stap met duidelijke, ontspannen aanwijzingen. Jullie hoeven geen ervaring te hebben — het belangrijkste is dat jullie jezelf kunnen zijn en op elkaar kunnen focussen. Er is altijd ruimte voor eigen ideeën, zodat de beelden echt jullie verhaal vertellen.

Afhankelijk van jullie voorkeur kunnen we werken met verschillende outfits om variatie en een eigen stijl te creëren. Subtiele, artistieke naaktheid is mogelijk, maar blijft altijd stijlvol en suggestief — nooit expliciet.

Na de sessie ontvangen jullie toegang tot een privé online galerij waarin jullie in alle rust jullie favoriete beelden selecteren. Deze worden zorgvuldig nabewerkt, met oog voor detail en kwaliteit. Extra beelden kunnen uiteraard toegevoegd worden wanneer jullie geen afscheid kunnen nemen van bepaalde foto’s.

De meeste koppels kiezen uiteindelijk voor een uitgebreidere ervaring, zodat er meer rust en variatie ontstaat tijdens de shoot.

Voelt dit als een ervaring die bij jullie past? Dan leer ik jullie graag kennen en nodig ik jullie uit om contact op te nemen.

Sexy en verleidelijke koppel fotoshooot

De kracht van een goede nabewerking

Elke foto die jullie ontvangen wordt met uiterste zorg en aandacht nabewerkt – niet om te veranderen wie jullie zijn, maar om jullie op een pure en stijlvolle manier tot hun recht te laten komen. De bewerking versterkt de sfeer, verfijnt details en zorgt voor een tijdloos eindresultaat dat blijft raken.

Denk aan subtiele huidverzachting, een perfect uitgebalanceerd kleurbeeld en een zorgvuldige compositie. Alles gebeurt met een natuurlijke benadering — zodat jullie jezelf blijven herkennen, maar dan op jullie allermooist vastgelegd.

Nabewerking vraagt tijd en precisie, en vormt een essentieel onderdeel van de kwaliteit die jullie mogen verwachten. Elk beeld wordt individueel beoordeeld en afgewerkt met oog voor rust, stijl en uitstraling.

Binnen ongeveer twee weken ontvangen jullie de definitieve beelden in hoge resolutie via een privé galerij. Hebben jullie de foto’s sneller nodig, dan is een prioriteitsbewerking mogelijk.

De geselecteerde beelden worden zorgvuldig bewaard, zodat er na levering nog 2 maanden ruimte is voor aanvullende keuzes of verfijningen wanneer gewenst.

Sexy en verleidelijke koppel fotoshooot

De investering

De investering voor deze exclusieve boudoirervaring bedraagt €388,50.
Hierbij zijn de fotosessie, persoonlijke begeleiding en 8 zorgvuldig nabewerkte beelden inbegrepen. Zo weten jullie precies waar jullie aan toe zijn en is alles helder vooraf.
Mochten jullie nog meer ruimte willen voor variatie, rust of luxe, zijn er uitgebreidere ervaringen beschikbaar. Ik denk hierin graag met jullie mee.

Veel koppels kiezen er na de shoot voor hun collectie met aantal foto’s uit te breiden — extra beelden kunnen daarom altijd toegevoegd worden.
Let op: in geval van een speciale acties kan er gebruik gemaakt worden van 1 korting tegelijk.

Aanvullende mogelijkheden
• Extra studiotijd voor wie meer ruimte wil voor variatie of creatieve ideeën
• Aanvullende beelden – €32,50 per 4 foto’s
• Versnelde oplevering binnen 2 werkdagen – €24,50
• Avond- en weekendafspraken zijn mogelijk; hiervoor geldt een toeslag van 30%
• Sessies op locatie kunnen worden verzorgd — eventuele reis- en voorbereidingskosten worden transparant vooraf gecommuniceerd



Jullie ervaring in het kort

Elk detail is afgestemd op comfort, kwaliteit en een ervaring zonder zorgen
• ± 1,5 uur studiotijd in alle rust
• Ruimte voor drie outfits en variatie in sfeer
• Persoonlijke begeleiding gedurende de volledige sessie
• Acht professioneel nabewerkte beelden
• Toegang tot een privé online galerij
• Hoogwaardige digitale bestanden

Milou van Helden

Fotograaf

Profielfoto van fotograaf Milou van Helden
9,8
4.89 out of 5
Gebaseerd op 2128 reviews
  1. 5 out of 5

    Mayke

    Ongelooflijk blij zijn wij met deze foto’s!
    Met name het eindresultaat.

    Het was een fijne en gezellige sfeer.

    Als je zelf onervaren bent om voor de camera te poseren dan wordt er meegedacht.

    En je krijgt de foto’s snel doorgestuurd om ze te bewonderen en uit te zoeken.
    Het nabewerken is ook snel genoeg gebeurt.

    Een aanrader als je het ons vraagt !

  2. 4 out of 5

    Erik

    Milou heeft vóór de opdracht steeds snel gereageerd in antwoord op mijn specifieke vragen en wensen en is daarbij met een passend aanbod gekomen. Ik vond de fotosessie erg leuk wat vooral te danken is aan de prettige omgangsvorm van Milou. Ik ben blij met het eindresultaat. Waarom maar 4 sterren: een sessie voor een profielfoto is te kort om er meteen 5 toe te kennen 😉

  3. 5 out of 5

    Esmee

    Wauw wat een ervaring! Ik raad het iedereen aan. Het is echt een cadeau aan jezelf om zo op de foto te gaan. In het begin is het onwennig en spannend, maar 1 stap over de drempel en je voelt je veilig en vertrouwt. Milou legt alles duidelijk uit en helpt je er doorheen. In 1 woord geweldig!

  4. 5 out of 5

    Ramita

    We did newborn shoot with Milou. She was very patient with the baby and had some very nice suggestions for the pictures. Overall we are very satisfied and totally recommend her.

  5. 5 out of 5

    Tanja

    Goede intake, leuke fotosessie en prachtig resultaat. Erg blij mee.

  6. 5 out of 5

    Maarten

    Het was een prima fotoshoot. Goede begeleiding.

  7. 5 out of 5

    Lise

    Hele leuke ervaring! Er wordt goed uitgelegd wat je kan verwachten en de poses worden eerst voorgedaan. Ben zelf voor de erotische fotoshoot gegaan en de sfeer was heel ontspannen. Het resultaat is fantastisch, wil het iedereen aanraden!

    Bedankt Milou!

  8. 5 out of 5

    Esther

    Hoe spannend was het, een eerste keer zo voor de camera. Maar Milou stelde mij erg op mijn gemak waardoor het steeds makkelijker werd. Ik kan niet wachten om een volgende afspraak te plannen.
    Liefs Esther

  9. 5 out of 5

    Divina

    We hebben een super shoot gehad! Geen moment hebben we ons ongemakkelijk gevoeld en we kregen duidelijke aanwijzingen van Milou. En het resultaat is prachtig! Aanrader!

  10. 5 out of 5

    Milou

    Ik kon snel terecht voor een nieuwe social media foto. Prettig contact via de e-mail en heel blij met het eindresultaat. Bedankt Milou!

  11. 5 out of 5

    Varsha Motiram

    Tweede keer dat wij een shoot hebben geboekt bij Milou. Ook nu was het een super fijne ervaring. Alles verliep soepel, er werden goede aanwijzingen gegeven en hierdoor hebben wij enorme mooie foto’s.
    Bedankt Milou!

  12. 4 out of 5

    Kimberly

    Ik heb deze shoot gezien als een top ervaring. Milou was erg relaxt en stelde mij gelijk op m’n gemak. Ik ben super trots en enthausiast over de foto’s!! Super geweldige kwaliteit. Ik ga me zeker in schrijven voor nog meer shoots!

  13. 5 out of 5

    Rosalie

    Echt een super fijne ervaring gehad met de fotoshoot van een half uur met Milou. In wat vrij korte tijd lijkt worden toch veel foto’s gemaakt in verschillende poses, afgestemd op jouw voorkeur. De sfeer was heel fijn, en de zenuwen die ik van te voren had waren al snel weg. Heel erg bedankt!

  14. 5 out of 5

    Nandi Kollenburg

    Milou heeft werkelijk prachtige foto’s gemaakt! Ze stelt je echt op je gemak en geeft super goede instructies. Met een paar klikken weet ze het perfecte plaatje vast te leggen!! Echt een aanrader om op deze manier je zwangerschap vast te leggen.

  15. 5 out of 5

    Nadi

    Bij binnenkomst was de ruimte heerlijk verwarmd voor de kleine echt top. Ook de begeleiding was super en Milou hield rekening met onze wensen.

  16. 4 out of 5

    Anoniem

    Een relax maar professionele foto-shoot. Aanrader.

  17. 5 out of 5

    Sara

    What a nice way to collect family moments. Milou help us to make the best out of these sessions. I will keep coming once per year

  18. 5 out of 5

    Natascha

    Geweldige ervaring, leuke shoot, prima begeleiding ,prachtige foto,s.
    Superblij mee, echt een aanrader.

  19. 5 out of 5

    Suzan

    Inmiddels hebben we 3 fotoshoots gedaan bij Milou (bruiloft en 2x een gezinsshoot op locatie). Iedere keer zijn we weer erg tevreden met het resultaat.
    Milou stelt je op je gemak tijdens de shoot, is goed bereikbaar voor vragen en bewerkt de foto’s erg mooi.
    Een echte aanrader!

  20. 5 out of 5

    Daphne

    Fantastische fotograaf! Foto’s zijn prachtig geworden ♥️

    Milou laat je enorm op je gemak voelen. Ik kom zeker nog een keer terug!

  21. 5 out of 5

    Jasmin

    Ik en mijn vriend hadden nog nooit een shoot gedaan dus dat was zo spannend! We werden zo vriendelijk ontvangen en we kregen met alles hulp. Het was een zeer prettige ervaring en we hebben zulke mooie foto’s gekregen! Ook na de shoot werden we vriendelijk te woord gestaan en konden met al onze vragen terecht! Een echte aanrader?

  22. 5 out of 5

    R

    Het was een supertoffe ervaring, Milou is heel professioneel en aardig, kon me goed door de shoot begeleiden en hield goed rekening met wat ik graag wel of niet op de foto’s wilde. De foto’s zijn echt heel erg gaaf geworden. Ik zou het iedereen aanraden.

  23. 5 out of 5

    Maurice en Wendy

    Wij hebben in een hele prettige en relaxte sfeer onze shoot gehad met Milou.
    Vanaf binnenkomst een warm welkom gevoel en alles verliep soepel en natuurlijk.
    Een echte aanrader!

  24. 5 out of 5

    Rens

    Afgelopen week een shoot gedaan bij Milou. Ze maakt op een leuke ongedwongen manier een praatje en bekijkt samen met je wat je wilt laten zien met de foto’s. Prettige en snelle service. Mocht ik een nieuwe shoot willen doen zou ik zeker bij haar terug gaan.

  25. 5 out of 5

    Tom

    Mijn zenuwen werden gelijk op hun gemak gesteld door de rustige, prettige en ervaren begeleiding van Milou en daardoor kreeg ik veel zelfvertrouwen, wat de shoot echt heel erg leuk maakte. De combinatie van eigen inbreng en voorstellen van Milou werkte voor mij perfect en ik ben heel tevreden met het eindresultaat. Absoluut aan te raden!

  26. 5 out of 5

    Esther

    Fantastische shoot gehad, ik heb genoten, voelde me enorm op mijn gemak gesteld en super blij met het resultaat. Dank Milou ik ga hier iemand enorm mee verassen!!!

  27. 5 out of 5

    Geert en Melissa

    Milou heeft onze trouwdag vastgelegd en daar zijn we heel blij mee. Bij een eerste kennismaking was duidelijk dat er een goede klik was en dat we graag voor haar kozen. We zijn blij met haar input, het meedenken en daarbij de rust die ze ten alle tijde had. Ook de kinderen van 3 en 4 liepen meteen met haar weg en dit was ook duidelijk terug te zien in de foto’s.

    Een week later heeft Milou ook nog een familie fotoshoot verzorgd waarbij ook dit weer duidelijk naar voren kwam, rust, meedenken en heel vriendelijk en professioneel.

  28. 5 out of 5

    Iris

    Zowel mijn zwangerschap shoot als de new Born shoot gedaan! Onwijs blij met het resultaat en onwijs fijne ervaring met Milou!!
    Als de jongens ouder zijn boek ik zeker weer een shoot!

  29. 5 out of 5

    Ursula

    Met Milou goed mijn wensen kunnen bespreken, denkt mee en geeft tijdens de shoot tips. Dit heeft enorm geholpen, met als resultaat dat ik helemaal blij ben met mijn foto!

  30. 5 out of 5

    Anke Heuvelmans

    Na de zwangerschap shoot en de newborn shoot eerder dit jaar was Milou nu ook onze trouwfotografe. Wat een hoop fantastische foto’s hebben wij nu! Bij Milou voel je je meteen op je gemak. De communicatie is zeer goed en duidelijk en het resultaat van de foto’s waren voor ons telkens weer boven verwachting.

  31. 5 out of 5

    Nicky

    Wat is ‘ie vet geworden!! Echt een superfotograaf , leuke ideeën, mooie resultaten en vol passie ( zowel de foto’s als de fotograaf- zij doet dit met hart en ziel!)
    Wij zouden het zo weer doen, heel erg bedankt, Milou!
    Nicole en Koen

  32. 5 out of 5

    Yara

    Perfect! Fijne sfeer, fijne fotograaf om mee samen te werken. Milou stelt je echt op je gemak! Het eindresultaat is ook echt heel mooi ❤️ Conclusie: in een woord…. Perfect!

  33. 5 out of 5

    Marina

    Wij hebben echt genoten van onze zwangerschaps fotoshoot met Milou. Hele prettige ontspannen mens en studio 🙂 er wordt naar jouw geluisterd en Milou houdt er rekening mee dat het zwaarder voor zwangere kan zijn om sommige posities aan te nemen. Wij komen terug met de kleine! 🙂

  34. 5 out of 5

    Jenny Smits

    Super fijne ervaring gehad aan de fotoshoot met Milou. Het was voor mij en mijn partner de eerste keer! We zijn goed begeleid en hebben ontzettend mooie foto’s ontvangen! Zeker voor herhaling vatbaar.

  35. 5 out of 5

    Kim

    Het was een hele leuke en fijne ervaring!!

  36. 5 out of 5

    R. Tonnaer

    De fotoshoot was erg leuk! De foto’s zijn super mooi/sexy/gaaf geworden. Erg blij met het resultaat.

  37. 5 out of 5

    Elin

    De fotoshoot die ik bij Wieteke en Milou heb gedaan heb ik als zeer positief ervaren. Het contact was via Wieteke en Milou, de fotoshoot zelf door Wieteke. Ze is heel erg kundig in haar vakgebied en je kunt merken dat ze veel ervaring heeft. Ze hielp me goed bij het poseren (wat voor mij nog een beetje onwennig was) en gaf me een vertrouwd gevoel. Ook de setting was zeer professioneel! Ik was positief verrast over het eind resultaat; prachtige foto\’s die mijn verwachtingen overtroffen!

  38. 5 out of 5

    Tessa en Roel

    Professionele en gezellige fotograaf die bij onze bruiloft zeer mooie foto’s heeft gemaakt.
    Van het vastleggen van mooie momenten tot het poseren, het voelde allemaal goed.

  39. 5 out of 5

    Sonja

    Zorgt voor een fijne en ontspannen sfeer, mede daardoor zijn de foto’s bijzonder.

  40. 5 out of 5

    Annelies

    Super shoot gehad met Milou…. Mijn sexy boudoir fotoshoot…ik was wat gespannen en nerveus…maar na 5 minuten voelde ik me zo op mijn gemak Met dank aan Milou. Ze luisterde goed naar wat ik in gedachte had en vertaalde het in super mooie foto’s Een mooie herinnering… zou het zo weer doen…

Geef je mening

Laat een review achter over deze fotograaf en help anderen bij het kiezen van een fotoshoot. Denk bij het schrijven van je review aan bijvoorbeeld je algemene ervaring, de sfeer en de prijs-kwaliteit verhouding.

Je emailadres wordt niet openbaar getoond *

Contact.

Ik beantwoord graag al je vragen!Milou van Helden Fotograaf

    Stuur me een berichtje, reserveer meteen een fotoshoot, of bel me via telefoonnummer 077 85 121 88

    Je kunt nu meteen een voorkeursdatum en tijdstip aangeven! Houd er rekening mee dat afhankelijk van de drukte per moment, er een wachttijd kan zijn. Neem daarom op tijd contact met me op om een datum te plannen.
    Soms kun je lekker snel terecht dus schroom je niet om te mailen voor een last-minute shoot, maar houdt bovenstaande in gedachten!


    Heb je een Hotmail, Outlook, MSN, of Live emailadres? Houd er dan rekening mee dat je mijn email misschien in je spamfolder zal ontvangen. Je kunt dit voor toekomstige emails voorkomen door het emailadres van de eerste ontvangstbevestiging aan je lijst met veilige afzenders toe te voegen.
    Dankjewel!

    Meer fotoshoots.

    Misschien vind je deze ook leuk?